درباره دپارتمان

درباره دپارتمان بازدید : 1428

شرکت توسعه شبکه های فولادی آسیا   (تشفا) از سال 1384 تاکنون توانسته با تولید انواع گریتینگ و توری اکسپندد متال نقش بسزایی در صنایع مختلف به ویژه صنعت نفت و گاز ایفا نماید .

در سال 1390 با تشکیل دپارتمان عمران شرکت ، فاز دوم کارخانه با رویکرد محصولات عمرانی اعم از فنس ، کانال پیش ساخته ، دریچه و نهر پوش آغاز به کار کرد . تولید این محصولات با توجه به استفاده از گریتینگ و اکسپندد متال ، مورد استقبال شرکت های ساختمانی و عمرانی قرار گرفت .

در سال 1394 با اضافه کردن 1200 متر مربع فضای کارگاهی جدید ، فاز سوم کارخانه با هدف تولید محصولات شهری و ساختمانی جدید ، ارتقای کیفیت محصولات قبلی و پوشش های صنعتی شروع به فعالیت نمود . با تجهیز کارخانه به دستگاه های خم و برش ورق ،لوله و پروفیل ، دستگاه های جوش آرگون و پرس جوش ،انواع نورد و . . .  تولید مبلمان شهری ، سایبان، پارکینگ های پیش ساخته پیچ و مهره ای ، بیلبورد و استند ، پانل های اکسپندد متال نمای ساختمان و . . . را آغاز کرد و توانست سبد محصولات شرکت در زمینه ساختمان را تکمیل نماید . همچنین در فاز سوم کارخانه ، واحد پوشش های صنعتی تأسیس گردید و با در اختیار داشتن انواع دستگاه های پاشش رنگ ، کوره پخت رنگ ، دستگاه سند بلاست و . . .  توانسته در این زمینه خدمات مطلوبی به مشتریان ارائه  نماید . در حال حاضر محصولات این شرکت با پوشش رنگ الکترواستاتیک ، رنگ الکترواسپری ، گالوانیزه گرم و سرد ، پوشش پلی اتیلن و پوشش  پی وی سی قابل عرضه می باشد.

هم اکنون این شرکت در زمینی به مساحت 14000 متر مربع و فضای کارگاهی بیش از 5000 متر مربع و در اختیار داشتن 70 نفر نیروی فعال و با تجربه ، در حال حرکت به سمت نو آوری و اشتغال زایی در جمهوری اسلامی ایران می باشد و امیدوار است در این راستا خدمات لازم را به صنعت ایران اسلامی برساند.

 

کانال تلگرام دپارتمان عمران

 

نویسنده : مدیرسایت
تاریخ ارسال : 1396/04/25
1428 پیام

ارسال پیام

آخرین مطالب

tashfa

وزن گریتینگ گالوانیزه

جدول وزن گریتینگ الکتروفورج و گریتینگ دستی

tashfa

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ در اغلب موارد باپوشش گالوانیزه در برابر عوامل محیطی مقاوم میشود . وزن و مشخصات فنی گریتینگ گالوانیزه و آشنایی با فرآیند گالوانیزه گرم.

tashfa

هندریل تشفا

استفاده از هندریل در صنایع مختلف برای افزایش ایمنی کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. متخصصان واحد تحقیق و توسعه شرکت تشفا با درک این نیاز اقدام به طراحی و ساخت هندریل های صنعتی در مدل های مختلف نموده اند.

tashfa

ایجاد آلبوم رسمی شرکت در لنزور

آلبوم تصاویر تشفا را در سایت لنزور دنبال کنید.

tashfa

راهنمای طراحی گریتینگ روی سازه

نکات قابل توجه در چیدمان یا طراحی گریتینگ